Proszę czekać...
Farby profesjonalne
Koszyk
ilość produktów : 0
łączna cena : 0,00 PLN
tel. 022 392 08 07      kom. 884 897 973
Specjalistyczny sklep internetowy z farbami profesjonalnymi. Najwyższa jakość, najniższe ceny.

facebook
Kategorie
Producenci
Kontakt farby przemysłowe

FARBY centrala:

884 897 973
22 392 08 07

Farby specjalistyczne Warszawa
22 392 08 07

e-mail 

sklep@farbyprofesjonalne.pl

ilość produktów: 0

zobacz
Najczęściej wybierane farby

Farba antykorozyjna do metalu
farba antykorozyjna do metalu
Farby antykorozyjne - nasze systemy ochrony metalu często sprawdzają się tam, gdzie poprzednie pokrycie nie spełniło swojego zadania. Ochrona i dekoracja metalowych podłoży jest naszą specjalnością od 88 lat.


Farba antypoślizgowa na beton/metal/drewno
Farba antypoślizgowa
Farby antypoślizgowe - Do stosowania na schodach, betonie, tarasie, metalu i innych miejscach. Gruba powłoka z ziarnem kwarcowym zapewni stabilne oparcie dla twoich nóg nawet w trudnych warunkach. Farba lub spray,lub sam środek antypoślizgowy w dwóch grubościach - to oferta Rust-Oleum


Posadzka żywiczna
posadzki żywiczne, farby do posadzek
Farby do posadzek - Żywice epoksydowe Pegakote doskonale nadają się do zabezpieczenia posadzek w garażach, magazynach, warsztatach, salonach wystawowych, korytarzach, wewnętrznych parkingach, etc. Po wyschnęciu bardzo twardą powłokę, która jest niezwykle odporna na ścieranie oraz na na oleje i rozpuszczalniki.


Środek do usuwania farby
środek do usuwania farby
Zielony, czyli zupełnie ekologiczny preparat usuwający stare powłoki (farby, smary, oleje) lepszy w działaniu i bezpieczniejszy w użyciu. Skuteczny w pozbywaniu się farb alkidowych, emulsyjnych, olejnych, lakierów.


Farba na dach
farby na dach
Farby na dach - od ochrony przed korozją (Peganox) po uszczelnienie dachu nawet w trudnych warunkach pogodowych (Fillcoat), farby specjalistczne Rust-Oleum/Mathys przywracają wygląd i funckonalność różnorodnym powłokom dachowym.


Środek do uszczelniania dachu
Środek do uszczelniania dachu w zimie i na deszczu
Środek do uszczelniania dachu w zimie i na deszczu
Uszczelnienie dachów, rynien, tarasów, balkonów i wszystkich przecieków na zewnątrz możliwe do aplikacji nawet w trudnych warunkach pogodowych.


Farba do kontaktu z wodą pitną
farba do kontaktu z wodą - rust-Oleum 5500

Farba z atestem PZH do kontaktu z wodą pitną i żywnością. Rust-Oleum 5500 to dwuskładnikowa epoksydowa farba przeznaczona na większość powszechnie stosowanych powierzchni. Zapewnia ochronę w warunkach wysokiej wilgotności, jest też wysoce chemoodporna i odporna na ścieranie.

Nasz sklep z farbami https://www.jotun-farby.pl/

Grunt głęboko penertujący - Grunlit-G KOSBUD - 5l

Grunt głęboko penertujący - Grunlit-G KOSBUD - 5l

Cena:128,95 PLN


Charakterystyka

GRUNLIT jest preparatem na bazie wodnych dyspersji akrylu. Jest niepalny, wodorozcieńćzalny, nie zawiera rozpuszczalników, bezwonny, ekologiczny, można go stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Po wyschnięciu jest całkowicie przeźroczysty i paroprzepuszczalny. Produkt nie klasyfikowany jako materiał niebezpieczny.

Posiada atest PZH

Zastosowanie

Grunlit służy do gruntowania i wzmacniania podłoży ściennych pod powłoki malarskie. Wzmacnia podłoże, wyrównuje jego chłonność, zmniejsza zużycie farby. Przeznaczony do stosowania na wszystkich chłonnych i porowatych powierzchniach, takich jak: płyty gipsowe, gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, cementowe i cementowo-wapienne, podłoża betonowe, gazobeton, cegła itp. Jest odporny na działanie warunków atmosferycznych.

Skład

Kompozycja odpowiednio dobranych wodnych dyspersji akrylowych drobnocząsteczkkowych, polimerowych dodatków modyfikujących, wypełniaczy oraz s

Produkt jest pakowany w karnistry z tworzywa sztucznego, zamykane szczelnie od góry (5 kg).

Zużycie

1,5 l/m2

Rozcieńczalność

Całkowita

Gęstość objętościowa

1,1 kg/dm3

 

Klasyfikacje

PKWiU: 24.30.11-50.34

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Nakładki antypoślizgowe na deski - SuperGrip - RUST-OLEUM - 90mm x 1200mm

Nakładki antypoślizgowe na deski - SuperGrip - RUST-OLEUM - 90mm x 1200mm

Łatwe i szybkie zabezpieczenie śliskich desek za pomocą nakładek z dołączonymi do zestawu śrubami. Dostępne w dwóch kolorach: czarny i kamień. Darmowe przycinanie na wymiar.

cena: 561,02 PLN

Projekt i realizacja: