Proszę czekać...
Farby profesjonalne
Koszyk
ilość produktów : 0
łączna cena : 0,00 PLN
tel. 022 392 08 07      kom. 884 897 973
Specjalistyczny sklep internetowy z farbami profesjonalnymi. Najwyższa jakość, najniższe ceny.

facebook
Kategorie
Producenci
Kontakt farby przemysłowe

FARBY centrala:

884 897 973
22 392 08 07

Farby specjalistyczne Warszawa
22 392 08 07

e-mail 

sklep@farbyprofesjonalne.pl

ilość produktów: 0

zobacz
Najczęściej wybierane farby

Farba antykorozyjna do metalu
farba antykorozyjna do metalu
Farby antykorozyjne - nasze systemy ochrony metalu często sprawdzają się tam, gdzie poprzednie pokrycie nie spełniło swojego zadania. Ochrona i dekoracja metalowych podłoży jest naszą specjalnością od 88 lat.


Farba antypoślizgowa na beton/metal/drewno
Farba antypoślizgowa
Farby antypoślizgowe - Do stosowania na schodach, betonie, tarasie, metalu i innych miejscach. Gruba powłoka z ziarnem kwarcowym zapewni stabilne oparcie dla twoich nóg nawet w trudnych warunkach. Farba lub spray,lub sam środek antypoślizgowy w dwóch grubościach - to oferta Rust-Oleum


Posadzka żywiczna
posadzki żywiczne, farby do posadzek
Farby do posadzek - Żywice epoksydowe Pegakote doskonale nadają się do zabezpieczenia posadzek w garażach, magazynach, warsztatach, salonach wystawowych, korytarzach, wewnętrznych parkingach, etc. Po wyschnęciu bardzo twardą powłokę, która jest niezwykle odporna na ścieranie oraz na na oleje i rozpuszczalniki.


Środek do usuwania farby
środek do usuwania farby
Zielony, czyli zupełnie ekologiczny preparat usuwający stare powłoki (farby, smary, oleje) lepszy w działaniu i bezpieczniejszy w użyciu. Skuteczny w pozbywaniu się farb alkidowych, emulsyjnych, olejnych, lakierów.


Farba na dach
farby na dach
Farby na dach - od ochrony przed korozją (Peganox) po uszczelnienie dachu nawet w trudnych warunkach pogodowych (Fillcoat), farby specjalistczne Rust-Oleum/Mathys przywracają wygląd i funckonalność różnorodnym powłokom dachowym.


Środek do uszczelniania dachu
Środek do uszczelniania dachu w zimie i na deszczu
Środek do uszczelniania dachu w zimie i na deszczu
Uszczelnienie dachów, rynien, tarasów, balkonów i wszystkich przecieków na zewnątrz możliwe do aplikacji nawet w trudnych warunkach pogodowych.


Farba do kontaktu z wodą pitną
farba do kontaktu z wodą - rust-Oleum 5500

Farba z atestem PZH do kontaktu z wodą pitną i żywnością. Rust-Oleum 5500 to dwuskładnikowa epoksydowa farba przeznaczona na większość powszechnie stosowanych powierzchni. Zapewnia ochronę w warunkach wysokiej wilgotności, jest też wysoce chemoodporna i odporna na ścieranie.

Nasz sklep z farbami https://www.jotun-farby.pl/

Grunt głęboko penertujący - Grunlit-G KOSBUD - 5l

Grunt głęboko penertujący - Grunlit-G KOSBUD - 5l

Cena:47,19 PLN


Charakterystyka

GRUNLIT jest preparatem na bazie wodnych dyspersji akrylu. Jest niepalny, wodorozcieńćzalny, nie zawiera rozpuszczalników, bezwonny, ekologiczny, można go stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Po wyschnięciu jest całkowicie przeźroczysty i paroprzepuszczalny. Produkt nie klasyfikowany jako materiał niebezpieczny.

Posiada atest PZH

Zastosowanie

Grunlit służy do gruntowania i wzmacniania podłoży ściennych pod powłoki malarskie. Wzmacnia podłoże, wyrównuje jego chłonność, zmniejsza zużycie farby. Przeznaczony do stosowania na wszystkich chłonnych i porowatych powierzchniach, takich jak: płyty gipsowe, gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, cementowe i cementowo-wapienne, podłoża betonowe, gazobeton, cegła itp. Jest odporny na działanie warunków atmosferycznych.

Skład

Kompozycja odpowiednio dobranych wodnych dyspersji akrylowych drobnocząsteczkkowych, polimerowych dodatków modyfikujących, wypełniaczy oraz s

Produkt jest pakowany w karnistry z tworzywa sztucznego, zamykane szczelnie od góry (5 kg).

Zużycie

1,5 l/m2

Rozcieńczalność

Całkowita

Gęstość objętościowa

1,1 kg/dm3

 

Klasyfikacje

PKWiU: 24.30.11-50.34

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Spray złoty lakier satyna (matowe złoto) 1913 AE0110001E8 ELEGANT METALLIC GOLD Rust-Oleum- 400ml

Spray złoty lakier satyna (matowe złoto) 1913 AE0110001E8 ELEGANT METALLIC GOLD Rust-Oleum- 400ml

Doskonale kryjący lakier do eleganckich wykończeń przedmiotów z metalu, drewna, ceramiki i kamienia. Zapewnia wytrzymałą powłoką z trwałym kolorem, dodatkowo chroniąc przed rdzą.

cena: 85,80 PLN

Projekt i realizacja: