Proszę czekać...
Farby profesjonalne
Koszyk
ilość produktów : 0
łączna cena : 0,00 PLN
tel. 022 392 08 07      kom. 884 897 973
Specjalistyczny sklep internetowy z farbami profesjonalnymi. Najwyższa jakość, najniższe ceny.

facebook
Kategorie
Producenci
Kontakt farby przemysłowe

FARBY centrala:

884 897 973
22 392 08 07

Farby specjalistyczne Warszawa
22 392 08 07

e-mail 

sklep@farbyprofesjonalne.pl

ilość produktów: 0

zobacz
Najczęściej wybierane farby

Farba antykorozyjna do metalu
farba antykorozyjna do metalu
Farby antykorozyjne - nasze systemy ochrony metalu często sprawdzają się tam, gdzie poprzednie pokrycie nie spełniło swojego zadania. Ochrona i dekoracja metalowych podłoży jest naszą specjalnością od 88 lat.


Farba antypoślizgowa na beton/metal/drewno
Farba antypoślizgowa
Farby antypoślizgowe - Do stosowania na schodach, betonie, tarasie, metalu i innych miejscach. Gruba powłoka z ziarnem kwarcowym zapewni stabilne oparcie dla twoich nóg nawet w trudnych warunkach. Farba lub spray,lub sam środek antypoślizgowy w dwóch grubościach - to oferta Rust-Oleum


Posadzka żywiczna
posadzki żywiczne, farby do posadzek
Farby do posadzek - Żywice epoksydowe Pegakote doskonale nadają się do zabezpieczenia posadzek w garażach, magazynach, warsztatach, salonach wystawowych, korytarzach, wewnętrznych parkingach, etc. Po wyschnęciu bardzo twardą powłokę, która jest niezwykle odporna na ścieranie oraz na na oleje i rozpuszczalniki.


Środek do usuwania farby
środek do usuwania farby
Zielony, czyli zupełnie ekologiczny preparat usuwający stare powłoki (farby, smary, oleje) lepszy w działaniu i bezpieczniejszy w użyciu. Skuteczny w pozbywaniu się farb alkidowych, emulsyjnych, olejnych, lakierów.


Farba na dach
farby na dach
Farby na dach - od ochrony przed korozją (Peganox) po uszczelnienie dachu nawet w trudnych warunkach pogodowych (Fillcoat), farby specjalistczne Rust-Oleum/Mathys przywracają wygląd i funckonalność różnorodnym powłokom dachowym.


Środek do uszczelniania dachu
Środek do uszczelniania dachu w zimie i na deszczu
Środek do uszczelniania dachu w zimie i na deszczu
Uszczelnienie dachów, rynien, tarasów, balkonów i wszystkich przecieków na zewnątrz możliwe do aplikacji nawet w trudnych warunkach pogodowych.


Farba do kontaktu z wodą pitną
farba do kontaktu z wodą - rust-Oleum 5500

Farba z atestem PZH do kontaktu z wodą pitną i żywnością. Rust-Oleum 5500 to dwuskładnikowa epoksydowa farba przeznaczona na większość powszechnie stosowanych powierzchni. Zapewnia ochronę w warunkach wysokiej wilgotności, jest też wysoce chemoodporna i odporna na ścieranie.

Nasz sklep z farbami https://www.jotun-farby.pl/

Farby specjalistyczne sklep internetowy Warszawa Lublin

Kup teraz farby profesjonalne i specjalistyczne - wysyłka w 24h!

  • Zadzwoń do konsultanta tel. 022 392 08 07   kom. 884 897 973 pomożemy wbrać dobry produkt.
  • 99% zamówień wysyłamy NATYCHMIAST
  • Potrzebujesz więcej? Zadzwoń, przyznamy rabat. sklep@farbyprofesjonalne.pl

Najwyższej jakości specjalistyczne farby marki Jotun

Farby antykorozyjne do metalu

farba antykorozyjna do metalu Farby antykorozyjne - nasze systemy ochrony metalu często sprawdzają się tam, gdzie poprzednie pokrycie nie spełniło swojego zadania. Ochrona i dekoracja metalowych podłoży jest naszą specjalnością od 88 lat. Żaden inny producent nie dysponuje równie kompletną i świeżą ofertą dla żelazowych i nie-żelazlowych odmian metalu. Wachlarz naszych produktów jest szeroki - od alidów po poliuretany, od farb bezprospuszczalnikowych po wodorozcieńczalne, od prostych po złożone systemy powłok. Farby Rust-Oleum nadają się do aplikacji na każde możliwe podłoże z metalu - maszyny, struktury, uchwyty, rury, zbiorniki, mosty - z substancjami takimi jak czysta i ocynkowana stal, aluminium, miedź, cynk i ołów.

Posadzki żywiczne

Farby do posadzek - wysoce wydajne, całkowicie epoksydowe farby do posadzek 9100 stworzone do optymalnej ochrony przy minimalnej ilości poduktu. posadzki żywiczne, farby do posadzek Rust-Oleum 9100 jest samogruntującym preparatem, który można nakładać bezpośrednio na wielorakie powierzchnie (posiada pigmenty antykorozyjne). Dzięki lepszej sile krycia i wysokiej jakości pigmentom, jako nieliczne umożliwiają ochronę już od pierwszej warstwy, minimalizują też skalę przygotowania podłoża. Mocniejsza farba gwarantuje dłuższą ochronę, trwalszy kolor i połysk. Elastyczność tych powłok uodparnia je na ścieranie i efekty innych działań mechanicznych.

Seria farb Rust-Oleum to zbiór rozwiązań powszechnych problemów z dziedziny konserwacji  i zabezpieczenia posadzek. Do posadzek przeznaczonych dla ruchu pieszego zarówno wewnętrznych jak i znajdujących się na zewnątrz proponujemy ekonomiczną żywicę alkidową 7100, bardzo łatwą w aplikacji na metal, drewno i beton, gwarantującą grubość już od pierwszej warstwy. Posadzka żywiczna 7100 stanowi ekonomiczne choć nie mniej profesjonalne rozwiązanie w miejscach takich jak warsztaty, garaże i wszystkich tych, gdzie intensywna praca podłoża odbywa się w umiarkowanym wymiarze.

Środek do usuwania farby - Preparat do zmywania farb, smarów i olejów

środek do usuwania farbyZielony, czyli zupełnie ekologiczny preparat usuwający stare powłoki (farby, smary, oleje) lepszy w działaniu i bezpieczniejszy w użyciu. Tworzy pianę przylegającą do pionowych i niedostępnych powierzchni. Skuteczny w pozbywaniu się farb alkidowych, emulsyjnych, olejnych, lakierów i pozostałej większości dwuskładnikowych powłok. Dostępny od ręki w trzech objętościach. Wystarczy nałożyć równomierną, spienioną warstwę preparatu NR 1 Zielony, odczekać kilkanaście minut, po czym usunąć starą powłokę szpachlą lub skrobakiem.
 

Farby na dach

farby na dach Farby na dach - od ochrony przed korozją (Peganox) po uszczelnienie dachu nawet w trudnych warunkach pogodowych (Fillcoat), farby specjalistczne Rust-Oleum/Mathys przywracają wygląd i funckonalność różnorodnym powłokom dachowym.

 

W naszej ofercie znajdziesz farby na dachy płaskie, ze spadkiem większym niż 1%, a także farbę do odnowy dachówek (Dac Hydro Plus). Oferujemy też profesjonalny system uszczelnienia tarasu (Dacfill HZ + siatka).

Uszczelnienie dachu zimą - Środek do uszczelniania dachu tarasu balkonu - Fillcoat Fibres

Fillcoat FibresŚrodek do uszczelniania dachu w zimie i na deszczuŚrodek do uszczelniania dachu w zimie i na deszczu Uszczelnienie dachów, rynien, tarasów, balkonów i wszystkich przecieków na zewnątrz możliwe do aplikacji nawet w trudnych warunkach pogodowych;  podczas deszczu i mrozu. Produkty z serii Fillcoat sprawdzają się również w uszczelnieniu rynien, wywietrzaków, elementów kalenicy, rur, kominów, świetlików etc. 

Do zabezpieczenia wyjątkowo spękanych lub często napwarwianych powierzchni polecamy Fillcoat Fibres, wersję preparatu z wymieszanymi włóknami. Oba produkty oferujemy od ręki.

Farba do kontaktu z wodą pitną

farba do kontaktu z wodą - rust-Oleum 5500 farba do kontaktu z wodą - atest PZH Jako jedni z nielicznych oferujemy farbę z atestem PZH do kontaktu z wodą pitną i żywnością. Rust-Oleum 5500 to dwuskładnikowa epoksydowa farba przeznaczona na większość powszechnie stosowanych powierzchni. Zapewnia ochronę w warunkach wysokiej wilgotności, jest też wysoce chemoodporna i odporna na ścieranie. Najczęściej proponujemy ją zakładom przetwórstwa spożywczego i podobnym. Jest na tyle wytrzymała, iż można stosować ją zarówno na ściany jak i posadzki.

Rust-Oleum farby spejcalistyczne

Każdy z produktów Rust-Oleum został stworzony, aby ułatwić pracę, spełniając przynajmniej jeden z warunków:
- Redukcja czasu preparacji – dzięki wysokiej tolerancji, większość produktów RO potrzebuje jedynie minimalnego przygotowania powierzchni.farba antykorozyjna
- Redukcja czasu aplikacji – nasze powłoki zawierają wiele cech sprzyjających ograniczeniu czasu pracy; to między innymi super wysoka grubość powłoki na warstwę, a także  krótki okres potrzebny do nałożenia nowej warstwy.
- Ograniczenie przestojów - im krótszy czas aplikacji, tym krótsze zawieszenie produkcji wymagane do przeprowadzenia konserwacji. Brak rozpuszczalników w farbach Rust-Oleum daje możliwość kontynuowania pracy nawet podczas tych działań.
- Dłuższa trwałość - lepszej jakości pigmenty, żywice i substancje stałe to kilka cech dających naszym produktom możliwość dłuższego "życia".

Produkty

 

Strona   z 1
Farba świecąca w ciemności - GLOW in the DARK spray fluorescencyjny na białe powierzchnie - AE0010006E8 Rust-Oleum - 400ml

Farba świecąca w ciemności - GLOW in the DARK spray fluorescencyjny na białe powierzchnie - AE0010006E8 Rust-Oleum - 400ml

Farba świecąca w ciemności - GLOW in the DARK  spray fluorescencyjny na białe powierzchnie - AE0010006E8 Rust-Oleum - 400ml
Spray odblaskowy Painter's Touch może być aplikowany na ściany, sufity i inne obiekty w celu nadania im jasno-zielonej poświaty w ciemności.
Usuwanie plam i zacieków ze ściany i sufitu Rust-Oleum 2990

Usuwanie plam i zacieków ze ściany i sufitu Rust-Oleum 2990

Usuwanie plam i zacieków ze ściany i sufitu Rust-Oleum 2990
Usuwanie plam i zacieków ze ściany i sufitu
Farba do wilgotnych ścian Durbocem - Rust Oleum

Farba do wilgotnych ścian Durbocem - Rust Oleum

Farba do wilgotnych ścian Durbocem - Rust Oleum
Farba do malowania wilgotnych ścian Durbocem
Cynk w sprayu Hard Hat 2185 - Galva Zinc RUST-OLEUM - 500ml

Cynk w sprayu Hard Hat 2185 - Galva Zinc RUST-OLEUM - 500ml

Cynk w sprayu Hard Hat 2185 - Galva Zinc  RUST-OLEUM - 500ml
Spray z dużą zawartością czystego cynku (90%), gwarantujący dłuższą ochronę od przeciętnego sprayu. Galva Zinc to także większa ilość farby w aerozolu w stosunku do tańszych produktów.
Podkład na świeży ocynk 3202 GALVINOLEUM - 1l

Podkład na świeży ocynk 3202 GALVINOLEUM - 1l

Podkład na świeży ocynk 3202 GALVINOLEUM - 1l
Galvinoleum 3202 to jednoskładnikowy, bardzo wydajny podkład do stosowania na świeżo ocynkowaną powierzchnię. Zapewnia trwałe przyleganie farb nawierzchniowych do stali ocynkowanej i nierdzewnej.
Farba cynkowa Galva Zinc 1085 - RUST-OLEUM - 1kg

Farba cynkowa Galva Zinc 1085 - RUST-OLEUM - 1kg

Farba cynkowa Galva Zinc 1085 - RUST-OLEUM - 1kg
Rust-Oleum Galva Zinc 1085 to szybkoschnąca, jednoskładnikowa farba bazująca na żywicach epoksy-estrowych. Zapewnia ochronę galwaniczną i daje maksymalną odporność powłoki na korozję.
Preparat do oczyszczania i wytrawiania świeżego ocynku Surfa-Etch 108 5 Litrów

Preparat do oczyszczania i wytrawiania świeżego ocynku Surfa-Etch 108 5 Litrów

Preparat do oczyszczania i wytrawiania świeżego ocynku  Surfa-Etch 108 5 Litrów
Preparat do oczyszczania i wytrawiania świeżego ocynku
NOXYDE - farba antykorozyjna do metalu - MATHYS - elastyczna powłoka na rdzę - 5kg

NOXYDE - farba antykorozyjna do metalu - MATHYS - elastyczna powłoka na rdzę - 5kg

NOXYDE -  farba antykorozyjna do metalu - MATHYS - elastyczna powłoka na rdzę - 5kg
Noxyde to jednoskładnikowa, wodorzcieńczalna farba antykorozyjna, która nie wymaga piaskowania. Można ją nakładać prosto na rdzę, bez stosowania gruntów.
Dac Hydro Alu - farba do ochrony termicznej dachu - MATHYS - 4l

Dac Hydro Alu - farba do ochrony termicznej dachu - MATHYS - 4l

Dac Hydro Alu - farba do ochrony termicznej dachu - MATHYS - 4l
Dacfill to wodorozcieńczalny produkt, tworzący jednolitą, trwale elastyczną, w 100% wodoszczelną, odporną na znaczne zmiany temperatury, zanieczyszczenia atmosferyczne i promieniowanie UV powłokę.
Farba antypoślizgowa do posadzek - posadzka żywiczna - Rust-Oleum 7100NS, 5l

Farba antypoślizgowa do posadzek - posadzka żywiczna - Rust-Oleum 7100NS, 5l

Farba antypoślizgowa do posadzek - posadzka żywiczna - Rust-Oleum 7100NS, 5l
Rust-Oleum 7100NS to jednoskładnikowa farba dla wewnętrznych jak i zewnętrznych zastosowań. Jej powłoki posiadają już fabrycznie wymieszany dodatek antypoślizgowy.
Farba na balkon - Rust-Oleum Tarmacoat - 5l - posadzka na taras

Farba na balkon - Rust-Oleum Tarmacoat - 5l - posadzka na taras

Farba na balkon - Rust-Oleum Tarmacoat - 5l - posadzka na taras
Tarmacoat to wielozadaniowa farba akrylowa, która może być nakładana na rozmaite podłoża zewnętrzne, np. posadzki balkonów i tarasów. Daje elastyczną powłokę o matowym wykończeniu.
Farba antypleśniowa Rust-Oleum 8700 - bezwonna emalia do kuchni i łazienki - 5l

Farba antypleśniowa Rust-Oleum 8700 - bezwonna emalia do kuchni i łazienki - 5l

Farba antypleśniowa Rust-Oleum 8700 - bezwonna emalia do kuchni i łazienki - 5l
Łatwozmywalna, nieżółknąca farba na bazie wody, z bardzo małą zawartością rozpuszczalników. Posiada niewymywalne środki pleśnioodporne.
Farba do basenów - Rust-Oleum 5500 - farba basenowa - 4l

Farba do basenów - Rust-Oleum 5500 - farba basenowa - 4l

Farba do basenów - Rust-Oleum 5500 - farba basenowa - 4l
Grubopowłokowa farba do basenu Rust-Oleum 5500 Przeznaczona jest do aplikacji na beton i mury, może być także nakładana na stal oczyszczoną metodą strumieniowo-ścierną oraz na płytki (glazurę).
Żywica poliasparginowa 9700 Coldmax Rapid - Rust-Oleum - posadzka przemysłowa - 2,5l

Żywica poliasparginowa 9700 Coldmax Rapid - Rust-Oleum - posadzka przemysłowa - 2,5l

Żywica poliasparginowa 9700 Coldmax Rapid - Rust-Oleum - posadzka przemysłowa - 2,5l
Najmocniejsza posadzka przemysłowa Rust-Oleum, oparta na najnowszej technologii poliasparginowej. Gwarantuje ekstremalną ochronę, a także wysoki połysk wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Vinyguard Silvergrey 88 JOTUN podkład na dach Szary 20l. farba okrętowa na dach

Vinyguard Silvergrey 88 JOTUN podkład na dach Szary 20l. farba okrętowa na dach

Vinyguard Silvergrey 88 JOTUN podkład na dach Szary 20l. farba okrętowa na dach
Norweskie farby okrętowe JOTUN to produkt najwyższej jakości doskonale znoszący warunki atmosferyczne. Podkład Vinyguard Silvergrey 88
Vinyguard Silvergrey 88 JOTUN podkład na dach Aul-Szary 20l. farba okrętowa

Vinyguard Silvergrey 88 JOTUN podkład na dach Aul-Szary 20l. farba okrętowa

Vinyguard Silvergrey 88 JOTUN podkład na dach Aul-Szary 20l. farba okrętowa
Norweskie farby okrętowe JOTUN to produkt najwyższej jakości doskonale znoszący warunki atmosferyczne. Podkład Vinyguard Silvergrey 88
Strona   z 1

Projekt i realizacja: