Proszę czekać...
Farby profesjonalne
Koszyk
ilość produktów : 0
łączna cena : 0,00 PLN
tel. 022 392 08 07      kom. 884 897 973
Specjalistyczny sklep internetowy z farbami profesjonalnymi. Najwyższa jakość, najniższe ceny.

facebook
Kategorie
Producenci
Kontakt farby przemysłowe

FARBY centrala:

884 897 973
22 392 08 07

Farby specjalistyczne Warszawa
22 392 08 07

e-mail 

sklep@farbyprofesjonalne.pl

ilość produktów: 0

zobacz
Najczęściej wybierane farby

Farba antykorozyjna do metalu
farba antykorozyjna do metalu
Farby antykorozyjne - nasze systemy ochrony metalu często sprawdzają się tam, gdzie poprzednie pokrycie nie spełniło swojego zadania. Ochrona i dekoracja metalowych podłoży jest naszą specjalnością od 88 lat.


Farba antypoślizgowa na beton/metal/drewno
Farba antypoślizgowa
Farby antypoślizgowe - Do stosowania na schodach, betonie, tarasie, metalu i innych miejscach. Gruba powłoka z ziarnem kwarcowym zapewni stabilne oparcie dla twoich nóg nawet w trudnych warunkach. Farba lub spray,lub sam środek antypoślizgowy w dwóch grubościach - to oferta Rust-Oleum


Posadzka żywiczna
posadzki żywiczne, farby do posadzek
Farby do posadzek - Żywice epoksydowe Pegakote doskonale nadają się do zabezpieczenia posadzek w garażach, magazynach, warsztatach, salonach wystawowych, korytarzach, wewnętrznych parkingach, etc. Po wyschnęciu bardzo twardą powłokę, która jest niezwykle odporna na ścieranie oraz na na oleje i rozpuszczalniki.


Środek do usuwania farby
środek do usuwania farby
Zielony, czyli zupełnie ekologiczny preparat usuwający stare powłoki (farby, smary, oleje) lepszy w działaniu i bezpieczniejszy w użyciu. Skuteczny w pozbywaniu się farb alkidowych, emulsyjnych, olejnych, lakierów.


Farba na dach
farby na dach
Farby na dach - od ochrony przed korozją (Peganox) po uszczelnienie dachu nawet w trudnych warunkach pogodowych (Fillcoat), farby specjalistczne Rust-Oleum/Mathys przywracają wygląd i funckonalność różnorodnym powłokom dachowym.


Środek do uszczelniania dachu
Środek do uszczelniania dachu w zimie i na deszczu
Środek do uszczelniania dachu w zimie i na deszczu
Uszczelnienie dachów, rynien, tarasów, balkonów i wszystkich przecieków na zewnątrz możliwe do aplikacji nawet w trudnych warunkach pogodowych.


Farba do kontaktu z wodą pitną
farba do kontaktu z wodą - rust-Oleum 5500

Farba z atestem PZH do kontaktu z wodą pitną i żywnością. Rust-Oleum 5500 to dwuskładnikowa epoksydowa farba przeznaczona na większość powszechnie stosowanych powierzchni. Zapewnia ochronę w warunkach wysokiej wilgotności, jest też wysoce chemoodporna i odporna na ścieranie.

Nasz sklep z farbami https://www.jotun-farby.pl/

Preparat do oczyszczania i wytrawiania świeżego ocynku Surfa-Etch 108 5 Litrów

Cena:290,52 PLN

Termin wysyłki:1 dni.


Specjalny środek Rust-Oleum Surfa-Etch 108 jest łatwym w użyciu, niepalnym i praktycznie bezwonnym roztworem przeznaczonym do wytrawiania gładkich powierzchni betonowych, elementów murarskich, aluminium oraz stali galwanizowanej. Preparat neutralizuje zanieczyszczenia alkaliczne i usuwa produkty procesów korozyjnych cynku oraz aluminium („białą rdzę”). Zwiększa przyczepność powłok malarskich.

Środek Surfa-Etch 108 służy do przygotowania podłoża przed malowaniem. Oczyszcza oraz wytrawia podłoże. Umożliwia nakładanie kolejnych powłok farby. Jednak preparat może zmienić wygląd ocynku, zmatowić go lub nawet poczernić. Jeżeli chcą Państwo odnowić stary ocynk sugerujemy użycie farby w sprayu Galva Plus.

Sposób stosowania preparatu do wytrawiania ocynku Surfa-Etch 108
Przed użyciem dobrze wytrząsnąć do uzyskania jednorodności preparatu. Usunąć wszelki smar, brud, olej oraz inne zanieczyszczenia powierzchni. Odtłuścić za pomocą alkalicznego środka oczyszczającego, metodą ciśnieniową i przy niewielkich powierzchniach za pomocą lotnego roztworu czyszczącego. Nałożyć obfitą warstwę roztworu Surfa-Etch 108 i wetrzeć go w powierzchnię. Pozostawić na 10 – 15 minut w zależności od temperatury i dokładnie wyczyścić przez obfite spłukanie wodą. Nie należy dopuścić do wyschnięcia roztworu wytrawiającego Surfa-Etch 108 przed spłukaniem! Po oczyszczeniu usunąć pozostałą wodę i pozostawić do całkowitego wyschnięcia ze względu na fakt, iż pozostawiona na powierzchni, bądź uwięziona w porach woda może doprowadzić do uszkodzenia pokrycia. Beton i elementy murarskie mogą wymagać powtórzenia czynności. Przy dużych powierzchniach lub słabym schnięciu przed nałożeniem powłoki może być wymagany dłuższy czas do wysuszenia.

Wydajność: 6 – 8 m2/l

Opakowania – 5 L.

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Spray antyadhezyjny do spawania - X1 1613 - RUST-OLEUM - 500ml

Spray antyadhezyjny do spawania - X1 1613 - RUST-OLEUM - 500ml

Wysokiej jakości antyadhezyjny środek spawalniczy w sprayu, bardzo skutecznie zapobiegający przywieraniu odprysków spawalniczych do powierzchni. Posiada właściwości antykorozyjne.

cena: 59,40 PLN

Projekt i realizacja: